StartWiadomościKonferencja: Rozwój Kościoła w XXI wieku

Aktualności | Wiadomości | Wydarzenia

Konferencja: Rozwój Kościoła w XXI wieku

Konferencja z udziałem gości z Australii. Okręg Centralny Kościoła Zielonoświątkowego serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą rozwojowi Kościoła i zakładaniu zborów w Polsce Centralnej. Konferencja adresowana jest do liderów, osób zaangażowanych w służbę, jak i tych, które szukają swego powołania - wszystkich, których łączy pasja głoszenia Ewangelii w naszym regionie.  Zapraszamy młodszych i starszych! Konferencja ta wyposaży Cię i zainspiruje do pełnej pasji służby dla Pana! Naszymi gośćmi będą Jeremy Griffiths i Tepa Faletoese z Australii.

MÓWCY:

Jeremy Griffiths - jest wiceprezydentem Zborów Bożych Południowej Australii, gdzie odpowiada za misję zakładania zborów w Stanach Południowych. Były dyrektor National Bible Collage w Sydney, a obecnie pastor Heights Christian Church w Adelaide, w Australii. Zaangażowany we wspieranie projektów misyjnych na świecie. W ostatnich latach założył chrześcijańską szkołę dla sierot w Boliwii, oddany jest też całym sercem sprawie zakładania nowych zborów w Polsce.

Tepa Faletoese - australijski kaznodzieja, muzyk, pastor młodzieżowy (w służbie od 20 lat). Pochodzi z wyspy Samoa. Obecnie jest pastorem zboru w Batemans Bay w Australii, przybrzeżnym miasteczku, liczącym sobie 15 000 mieszkańców. Kościół, któremu przewodzi od pięciu lat, wzrósł ostatnio z 50 do ponad 150 osób.

PROGRAM: 

11:00 - 11.30  Rozpoczęcie konferencji - modlitwa i uwielbienie

11:30 - 13:00  Sesja I

13:00 - 13:30  przerwa na kawę

13:30 - 15:30  Sesja II (warsztatowa)

15:30 - 16:30  przerwa na obiad

16:30 - 18:30  Sesja III

18:30 - 19:00  Zakończenie konferencji


MIEJSCE:

Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Łodzi, ul. Jaracza 95/97 (róg ulic Jaracza i Kopcińskiego).


ZGŁOSZENIA ORAZ INFORMACJE:

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje w kancelarii Zboru KZ w Łodzi. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub tel.: +48 42 678 04 73.  Koszt uczestnictwa w konferencji - tylko 15 zł (z obiadem)! 

Serdecznie zapraszamy!

 

Znajdź nas na Facebooku

Odsłon artykułów:
41819

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates